Prekladateľské služby a event marketing projekty

Kvalita a profesionálny prístup
Cena a tvorivosť

Disponujeme dlhoročnými prekladateľskými skúsenosťami z rôzných oblastí, ktoré maximálne využívame pri preklade textov …


 

KVALITA A PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Sme dynamická spoločnosť s orientáciou najmä na prekladateľské a event marketing projekty v rôznych oblastiach. Keďže nezabezpečujeme preklady do množstva jazykových kombinácií, ale špecializujeme sa len na kombináciu ANGLICKÝ – SLOVENSKÝ – NEMECKÝ jazyk, vieme zabezpečiť vysokú kvalitu služieb prostredníctvom profesionálnych prekladateľov s jazykovým vzdelaním a niekoľkoročnou praxou.

 

CENA

Keďže pri realizácii prekladateľských služieb nepracujeme ako veľký tím odborníkov, ktorý by pozostával okrem profesionálnych prekladateľov aj z projektových manažérov, grafikov, technických pracovníkov a iných koordinujúcich manažérov, šetríme režijné náklady a môžeme Vám ponúknuť oveľa nižšiu cenu a zľavy napr. pre študentov, nových alebo stálych klientov.

 

TVORIVOSŤ

Vďaka dlhoročnej skúsenosti v rôznych oblastiach sú naši prekladatelia vysoko kvalifikovaní, ale aj kreatívni, čo je základom pre prekladanie textov z oblasti turistického ruchu. Texty pre turistický ruch sú predsa reklamou, a preto musia byť s pomocou nášho kreatívneho prístupu schopné predávať.